poniedziałek, 22 października 2012

Poniedzialek, 22 pazdziernika 2012

W barwach jesieni

 

Zanim zacznie sie sezon zimowy nadal możemy cieszyć się piękną jesienią. Barwy jej sa tak niesamowite, ze zasługuje na to by choć trochę zachować je w pracach. Swoja kartkę zrobiłam właściwie metoda "chałupniczą" - tło jest zrobione z starej szarej koperty, na której poodbijałam pieczątkę kwiatków i później pomalowałam akwarelkami. W sumie to fajna zabawa z tymi farbkami - nie posiadam niestety żadnych innych mediów wiec na razie eksperymentuje z farbkami szkolnymi.
Tak samo zrobiłam z liśćmi dębu - niedawno zaopatrzyłam się w pieczątkę listka i poodbijałam go brązowym tuszem Vintage Photo by później pomalować je farbkami oraz lakierem do paznokci.
W bukiecie liści znajduje się jeden profesjonalny listek i kilka listków z czerwonego szyfonu. Ponieważ chce zgłosić te karteczkę w zabawie na blogu rosyjskim  Scrap Galeria musiałam użyć jakiegoś naturalnego elementu. I tutaj posłużyłam się paroma strąkami soi.

 

Kolorystyka pracy jest typowo jesienna czyli zawiera w sobie barwy: czerwony, zielony, brązowy, żółty. Zgłaszam wiec także karteczkę na wyzwanie bloga  sklep-ewa.pl: Wyzwanie #6 Jesień 
A poniewaz cala praca jest wykonana z malo scrapowych materialow wyrazam chec udzialu w zabawie na prace oszczednosciowaw Scrap-scinkach


 


 Musze się przyznać, ze podczas montowania tych wszystkich gadżetów po raz pierwszy użyłam kleju na gorąco. Rewelacyjna sprawa! Na razie mam pożyczony pistolet ale na pewno wiem, ze już sobie taki zakupie ;)

Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia!

7 komentarzy:

Carol Willis pisze...

Very pretty autumnal card Chasia, love it.
Hugs
Caz x

Marta - Martenka pisze...

Cudna jesienna kartka! Świetnie sobie poradziłaś bez typowo scrapowych materiałów. Brawo! :)
Pozdrawiam!

Alexandra pisze...

Wspaniała jesienna praca :)
Dziękujemy za udział w ścinkowym wyzwaniu.
Alexandra - DT Scrap-Ścinki

Karmeleiro pisze...

Praca w ślicznych kolorach a liście dębu wyglądają, jak żywe! Bardzo dziękujemy za udział w Scrap Ścinkowym wyzwaniu!

Ewa pisze...

Bardzo ładna kompozycja :) Dziękujemy za udział w ścinkowej zabawie.

Виктория Ферд pisze...

Очень тематически! Спасибо от Скрап Галереи!

maryz pisze...

красивая открытка) листочки, как живые! спасибо, что творите вместе с нами! Скрап Галерея